VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Характеристика сучасних дезінфікуючих засобів

 

  Дезактин – це сухий білий кристалоподібний порошок без запаху, який розчиняють у теплій воді: 1 г сухої речовини на 0,999 л води. Застосовують 1 % розчин.
   Інструмент, очищений від залишків волосся та бруду, розкладають на серветці і зрошують з обох боків розчином протягом 5 хвилин.
   Бацилол – прозора рідина з легким спиртовим запахом, готова до використання. Ефективно знищує стрето-, стафілококи, золотистий стафілом, дезактивує палочку туберкульозу, віруси гепатиту С, віруси Сн, Ду.
   Очищений від забруднення інструмент зрошують з обох боків протягом 5 хвилин.
   АХД-2000, хоспісепт мають аналогічну характеристику.
   Після обробки хімічними речовинами інструменти слід промити під проточною водою (мал. 37).

dezunfekzija

Малюнок 37
   

   Професія перукаря набула надзвичайно важливого значення в нашому сьогоденні. Вона пов’язана зі сферою обслуговування населення, де тісний контакт і спілкування з клієнтами мають велике значення. Дуже важливо, в яких умовах працює та обслуговує клієнтів майстер, у якому стані інструменти, як доглядає він за ними. Для ефективної праці в перукарнях і салонах повинні бути створені певні умови, які б позитивно впливали на настрій майстра і клієнтів та не шкодили їхньому здоров’ю.
   Сучасний перукар повинен розпізнавати заразні небезпечні захворювання, відрізняти їх від алергічних проявів, вміти пояснювати це клієнту, давати поради з догляду за волоссям, шкірою та нігтями.
   Здоровий вигляд має бути тісно пов’язаний із здоровим способом життя.
    Тому майстер зобов’язаний розказати клієнтам про негативні наслідки впливу шкідливих речовин на здоров’я та рекомендувати шляхи, які допоможуть їх позбутися.

Прокоментувати:

вгору