VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Гігієнічні основи режиму дня

 

 sxema 2
Малюнок 4

   Режим дня - це раціональний розподіл часу активної діяльності та відпочинку людини протягом дня. Дотримання режиму дня необхідне передусім для того, щоб зберегти і зміцнити здоров'я та забезпечити високу працездатність, особливо в дитячому та підлітковому віці.
   Основними елементами режиму дня є різні види розумової та фізичної діяльності, відпочинок із максимальним перебуванням на свіжому повітрі, регулярне харчування, повноцінний сон та вільний час, що призначений для задоволення індивідуальних нахилів та інтересів. Загальна тривалість та особливості чергування основних режимних елементів залежать від віку дітей та підлітків (мал. 4).
   Важливе значення має режим у системі професійної (професійно-технічної) освіти при підготовці фахівців, зокрема: раціональний розподіл часу теоретичних занять і виробничого навчання. Для кращого засвоєння матеріалу на практичних заняттях розклад складається таким чином, що урок теорії випереджує програму практичних занять.
   На кваліфікацію "перукар" - термін навчання 5,5 місяці, у розкладі 3 теоретичних дні і 2 практичних. На кваліфікацію "перукар 2 класу" - термін навчання 4,5 місяці – 2 теоретичних дні і 3 практичних. Для раціонального навантаження на організм підлітка практичні заняття проводяться у дві зміни.

Прокоментувати:

вгору