VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Передмова

 

   У електронному засобі навчального призначення висвітлені всі теми предмета «Основи санітарії і гігієни», який є однією з основних спеціальних дисциплін при підготовці кваліфікованих робітників із професій сфери послуг: перукар (перукар-модельєр), манікюрник, педикюрник.
   Чітко і послідовно висвітлені відомості про основи санітарії і гігієни для людей різних вікових категорій, мікробіологію, санітарно-епідеміологічні режими, основні захворювання, анатомічну будову і типи шкіри, волосся, нігтів та їх похідних, особливості догляду за ними.
   Особлива увага приділена сучасним проблемам суспільства – СНІДу, венеричним, грибковим і гнійничковим інфекціям.
   Автор розкриває теоретичний матеріал, пов’язаний із питаннями дезінфекції, здійснення інфекційного контролю, санітарно-гігієнічними нормами та правилами при наданні перукарських, манікюрних і педикюрних послуг, а також надає додатки – нормативні документи, інструкції, таблиці тощо. З окремих тем у підручнику подаються питання для самоконтролю та перевірки викладачем рівня засвоєння матеріалу здобувачами освіти.
   Підручник розроблено на допомогу викладачам предмета «Основи санітарії і гігієни» в обсязі, необхідному для міцного і глибокого оволодіння учнями знань відповідно до кваліфікаційних характеристик професій перукар (перукар-модельєр), манікюрник, педикюрник, підвищення кваліфікації та дистанційного навчання.
   Дане видання можна використати у професійній підготовці кваліфікованих робітників із професій сфери послуг за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти.
   Електронний засіб навчального призначення рекомендовано для викладачів та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, працівників перукарень, а також широкого кола споживачів перукарських, манікюрних та педикюрних послуг.

Прокоментувати:

вгору